Утеплювач Rockmin 50 мм.

Утеплювач Rockmin 50 мм.
101 грн/м²
89 грн/м²
Предложение действует:
00
дней
00
часов
00
минут
00
сек
Київ
Акция действует до 02.10.2023
Количество: В достаточном количестве

Також в наявності Rockmin 100 мм та 150 мм за акційною ціною.

Утеплювач Rockmin м яка екологічно чиста базальтова вата виробництва Rockwool для теплоізоляції скатних покрівель. Матеріал користується великою популярністю в приватному будівництві завдяки своїй доступній ціні, досконалим теплотехнічним характеристикам і тривалому терміну служби.

Теплоізоляція Rockmin абсолютно екологічно безпечний матеріал. Це перший утеплювач, який отримав знак ЕсоMaterial 1.0 / 2009, що є гарантією екологічної чистоти і безпеки як для людей, так і для навколишнього середовища.

Термін служби утеплювача Рокмін складає до 100 років. Досягти таких значних показників дозволила інноваційна технологія виробництва і використання сучасного і якісного обладнання. Завдяки вдосконаленню технології виробництва було значно зменшено кількість єднальної речовини. Саме завдяки цьому і був отриманий такий термін служби і впевненість у безпеці.

Економія на зберіганні і транспортуванні. Плити матеріалу пакуються в термоусадочну плівку і стискаються в 2,5 рази. Відразу після відкриття пачки плити набувають свій первинний розмір. Така властивість дозволяє значно зменшити місце при збереженні і транспортуванні.

Базальтова вата не горить, не гниє, її не їдять гризуни, і крім цього має ідеальну форму плит, завдяки якій досягається досконалий теплоізоляційний шар без щілин і місць для проникнення холоду.

Утеплювач Рокмін рекомендують застосовувати для утеплення:

  • вентильованих покриттів і горищ,
  • дерев яних перекриттів з використанням балок,
  • підвісних стель,
  • легких каркасних стін і перегородок,
  • підлог по лагам,
  • мансард,
  • скатних покрівель.

Віталій Ясеницький
Зарегистрирован месяц назад
Был на сайте час назад
Киев (Киевская область)
Служба поддержки