Гіпосва штукатурка машинного нанесення Knauf MP-75

Гіпосва штукатурка машинного нанесення Knauf MP-75
345 грн/шт
295 грн/шт
Предложение действует:
00
дней
00
часов
00
минут
00
сек
Киевская
Акция действует до 06.06.2023
Количество: В достаточном количестве

В наявності маяки+кутики+грундирміттель+тіфенгрунт. Властивості:пластична;пожежобезпечна;екологічно чиста.

Опис Knauf MP 75:

Штукатурка - це будівельний матеріал, за допомогою якого вирівнюють стіни та стелі приміщень. Вона захищає використовувані будівлі від впливів зовнішнього середовища, утеплює та підвищує їх вогнестійкість.

Сфера застосування Knauf MP 75:

Knauf MP 75, штукатурка гіпсова машинного нанесення застосовується для штукатурення різних мінеральних поверхонь, як правило, машинним способом. У кінцевому результаті отримаємо міцний шар, який в подальшому може бути оброблений декоративною штукатуркою або цементної шпаклівкою.

Підготовка поверхні:

Температура використовуваної поверхні має бути вищою за + 5 С. Насамперед, слід очистити поверхню, яка використовується, від різного сміття та інших непотрібних речей для максимально міцного зчеплення зі штукатуркою. Використовувана поверхня має бути міцною та сухою, а всі її сумнівні ділянки потрібно видалити перед початком основних робіт. Поверхні, які сильно вбирають вологу, ґрунтуються за допомогою Knauf Grundiermittel, а ті, які погано вбирають вологу, рекомендується обробити Knauf Betonokontakt. Це забезпечить максимальну адгезію між використовуваними поверхнею та штукатуркою.

Виконання робіт:

Роботи з даної сумішшю проводяться в складі бригади штукатурів. Спочатку слід підготувати спеціальну штукатурну машину до роботи згідно Інструкції з експлуатації . Засипати цю суміш у приймальний бункер машини. Уважно подивитися та встановити витрату води відповідно до необхідної консистенції розчинової суміші.

Технічні характеристики:

Вид-Стартова

Склад-Гіпсова

Вага-30 кг

Нанесення-Машинне

Формат-Суха

Колір-Білий

Отредактировано 25.05.2023, 11:06:29

Анна Менеджер
Зарегистрирован 7 лет назад
Был на сайте 45 минут назад
Киев (Киевская область)
Служба поддержки